Cocobonbon'a Hoşgeldiniz
İletişim
     
 
 
Referanslar
   
 
Düğün telaşı,stresi,yorgunluğu ile uğraşırken COCOBONBON ailesi  siparişimi özveriyle hazırlayıp en kısa sürede gönderdi.
23.05.2015, hayatımızın en özel en mutlu gününde bizden emeğini esirgemeyen COCOBONCON’a teşekkürler.

Işıl & Serbay
(N630 - Ayna Tarak Set)
 
   
 

İlk bebeğimizin doğumunda misafirlerimize kızımız Dora kadar tatlı bebek şekerlerini sayenizde ikram ettik. Her gelen, bebekten sonra ilk kapı süsünü ve pespembe şeker sepetini fark etti. Ürünlerimi de hızlı, kusursuz ve eksiksiz şekilde bana ulaştırdınız İzmir’de oturmama rağmen, ki burada kargo şirketini de alkışlamak gerekir. Size ve nezdinizde tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Cocobonbon’dan yaptırdığınız ürünler, bebeğinizin hastane çıkışı gibi ACİL DURUMDA ALINACAKLAR listenizde olacak…

Esen Öz
(KB003 Bebek Şekeri, BKS-BY21 Bebek Kapı Süsü, AKS-BY72 Şeker Sepeti)

 
   
 
Merhaba Cocobonbon ..

Bebek şekeri araştırırken karşıma cocobonbon çıktı ve evet benim sitem burası dedim.. o kadar çok şeçenek vardı ki hatta çok fazla kafam karıştı ve karar vermem çok zor oldu.. hem halıcı hem şık olsun istedim.. SİNEM hanımın çok başını ağrıttım benimle çok ilgilendi çok çok teşekkür ediyorum kendisine tekrar tekrar.. mutlu günümüzde sevimli şekerlerimiz oldu sayenizde..

Aramıza hoş geldin en küçük cimbomlu..

Gamze Gölge
(EB050 Bebek Şekeri)
 
   
  Sevgili Gözdem Hanım ve Cocobonbon ailesi;
Nişan şekerlerimiz için sizlere teşekkür ederiz. Rengarenk şeker kovalarımıza herkes hayran kaldı. Mutlu günümüzü ölümsüzleştirerek misafirlerimize çok güzel bir hatıra bırakmamızı sağladınız... Gözdem Hanım’ın sıcak sesi ise ayrı şehirlerde olmamızın zorluğunu ve aradaki mesafeyi bir anda yakınlaştırdı...
Taşıdığınız heyecanın hiç kaybolmaması ve daha nice güzel günlerde çalışmak dileğiyle...

Serap & Mustafa (Trabzon)
(N289 Nikah Şekeri)
 
   
 

Sayın Gözdem Hanım’a, sabırla ve itinayla ilgilenen Nihal Hanım’a çok teşekkür ediyorum... Demir bebeğimizi beklerken yapmak istediğim farklı sunumlar ve hazırlıklar için ellerinden geldiğince yardımcı oldukları için teşekkürler... Cocobonbon çalışanlarına da teşekkürler... Ellerinize sağlık... Önemli anlarımızda aklımda olacaksınız artık:)

Aslı Bahtiyar (Demir Bebeğin Annesi)
(EB052 Bebek Şekeri, AKS-BY45 Sepet, AKS-B533 Sepet, AY-BY62 Altın Yastığı)

 
   
 
Bu mutlu günümüzü ölümsüz kılan ve hatırlatan nikah şekerlerimizi dizayn eden ve güleryüzüyle pozitif enerji veren Gözdem Hanım’a çok teşekkür ederiz...
 
Hanife & Aytaç
(N117 ve N156 Nikah Şekeri)
 
   
  Merhaba,
Kızımızın ilk doğumgününü için hazırladığınız güzel çerçeveleri ailece çok beğendik. İstediğimiz gibi anlamlı bir hatıra oldu.
Teşekkür ederiz.

Handan - Erdem
(KB133 - Çerçeve Magnet Bebek Şekeri)
 
   
  Nikâhımda herkes şekerlerimizi çok beğendi, size ve ekibinize gönülden teşekkürü bir borç biliyorum. Emeğinize ellerinize sağlık. Hayatınızın başarılarla dolu olmasını ve şekerlerinizin tüm çiftlere şans getirmesini diliyoruz.
 
Sevgiyle kalın...

GÜLCAN & ÖZGÜR
(N019 Nikah Şekeri modelimizin oval kutuya daha bol çiçek ile uygulanmış versiyonu)
 
   
  Her şeyin en iyisinin olmasını istediğimiz o telaşlı ve stresli günlerimizde, hazırladığı birbirinden güzel ve zarif nikâh şekerleri, güler yüzü, yardımı ve samimiyeti için Gözdem Hanım’a çooook teşekkürler... Cocobonbon’u büyük bir zevkle takip etmeye ve tavsiye etmeye devam ediyoruz...

Çiğdem - Cenk
(N064 Nikah Şekeri)
 
   
  Gözdem Hanım’a ve Cocobonbon çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bebeklerim Aylin ile Hakan’ın 1.yaş günlerinde seçmiş olduğumuz ürün ile sevdiklerimize bir anı bırakmak istedik ve Cocobonbon’un birbirinden güzel hediyeliklerinden birini seçtik, seçerken gerçekten zorlandık, her yerde bulunmayan birbirinden güzel bir çok ürün mevcut. Yine bir hediye sunacağımız zaman bakacağım ilk yer Cocoboncon olacaktır. Çok teşekkür eder, sonsuz başarılar dilerim. Sevgilerimle....

Oya Şener
(B067 Bebek Şekeri - 1. Doğumgünü Kutlamasında Dağıtmak Üzere)
 
   
  Ocak ayında nişanım için sizden sipariş vermiş olduğum nişan şekerleri için tekrar teşekkür etmek istedim. Harika bir çalışma yapmışsınız. Her gören inanın bayıldı. Gerek işçilik olsun gerek kutuların içine koyduğunuz şekerlerin kalitesi ve renk uyumu harikaydı. Tekrar böyle güzel organizasyonlarda birlikte çalışmamız temennisiyle.

Başak Şentürk
(N156 Nikah Şekeri modelinin elips şeklinde olan versiyonu)
 
   
  İnsan hayallerinin gerçekleşmesi hep zordur o yüzden "hayal" denir bunlara.
İnsanın hayallerini gerçekleştiren fakat sadece masallarda adı geçen periler vardır.
İşte bu perilerden biri de Coco Bonbon perisidir.
Ama o masallarda değil hemen her an yanı başımızdadır.
Sihirli değneğiyle her şey bir anda bambaşka oluverir.
Hayatımızın en özel günlerinde yanımızda olmaya devam eden Coco Bonbon kendi nikah şekerlerimizden sonra bu sefer de kapı süsü ve bebek şekerleri ile Aslı & Evren Veral’ın ikiz bebişleri olan yeğenlerilerimizin güzel gününü renklendirdi, şenlendirdi, konuklarımızın ağzını tatlandırdı, bizleri gururlandırdı, onurlandırdı.
Teşekkürler Coco Bonbon perisi! Perileri!
İyi ki varsınız!

Ceren - Oykun Satış (İkiz Bebişlerimiz Kuzey ve Deniz Veral’ın Halası ve Eniştesi)
(KB032 Bebek Şekeri ve BKS005 Bebek Kapı Süsü)
 
   
  12 Haziran 2010 Bizim için çok önemli olan bugünü kendisi gibi zarif ve rengarenk dantelli şekerlerle süslediği, sorunsuz bir şekilde nikah şekerlerimizi bize teslim ettiği için Sayın Gözdem Kulaksız’a ve Cocobonbon’a çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da Cocobonbon’u tüm dostlarımıza tavsiye edeceğiz. Nice başarılı işlere imza atmanızı ve yüzünüzdeki gülümsemenin hiç solmamasını dileriz.

Burçin Haluk Yamaçoğuz
(N059 Nikah Şekeri ve Cam Sunum Aksesuarları)
 
   
  Kızımın gelmesini sabırsızlıkla beklerken onun için değişik bir şeyler yapmak istiyordum. İnternette Cocobonbon’la tanıştım ve tabii ki en tatlı peri Gözdem Hanım’la:) Ona çok teşekkür ediyorum; çünkü memnun kalmamız için çok fazla çaba sarfetti. Şekerleri sadece internet üzerinden gördüğüm için biraz tereddütteydim. Ama elime ulaşınca ne kadar da güzel olduklarını gördüm. İyi ki Cocobonbon’la ve Gözdem Hanım’la tanışmışım. Samimi dostluğunuza teşekkürler Gözdem Hanım. İkinci bebekte tekrar görüşmek üzere :)

Güliz Evin Nar ( NİSA DURU bebeğin annesi)
(KB013 Bebek Şekeri)
 
   
  Sizin gibi şeker bir insanın elinden şeker gibi bir nikah şekerimiz oldu, o kadar güzeldi ki davetliler yemeğe kıyamadılar, emeğiniz için teşekkür ederiz.

Sevgiler
Gamze - Serkan Keskin
(N118 Nikah Şekeri)
 
   
  Hayalimizdeki şekeri araştırırken internette Cocobonbonla tanıştık...Meğer Gözdem Hanım da en az bizim kadar melekleri severmiş... Onun yarattığı melekler nikâhımızda yanımızdaydı ve eminim bize evliliğimiz boyunca da hep uğur getirecekler... )

Canan - Caner
(N028 Nikah Şekeri)
 
   
  Oğullarımız Adahan ve Tan’ın sünnet düğününe şahane sünnet şekerlerimiz renk kattı. Konuklarımız şapka şeklindeki şekerlerimize bayıldı. Şekerler sevgiyle yapılınca fark ortaya çıkıyor. Herkese tavsiye ediyoruz... Sevgili elticiğim Gözdem’e ve Cocobonbon ekibine binlerce kez teşekkür ediyoruz. Darısı düğünlerine)

Melisa - Çağlar Kulaksız
(S001 Sünnet Şekeri)
 
   
  Sevgili Cocobonbon ailesi, yaptığınız iş ağızda o kadar güzel bir tat, gözlerde o kadar şahane bir gülümseme, kalplerde o kadar büyük bir sevgi yaratıyor ki, bunu burada iki satırla betimlemek imkansız. İnsanın hayatındaki bu en önemli günde, hem geline hem damada ne kadar önemli olduklarını anlatabiliyor ve işinize ve müşterilerinize olan saygınızı renklerinizle ve çizginizle çok güzel gösterebiliyorsunuz. Başarılarınızın ve renklerinizin devamını diliyorum. Umarım her gelin ve her damadın yolu cocobonbondan geçer....

Ceren - Oykun Satış
(N003 Nikah Şekeri)
 
   
  Nişanımızda gelenlere o günün hatırası bir şey hazırlamak istediğimizde en yakın arkadaşımla internetten araştırmaya başladık ne gibi şeyler yapabiliriz diye. İşte cocobonbonu da öyle keşfettik. Gözdem Hanım’ı tanıdığımızda ise onun pozitif elektriği, sanki bizim değil de kendi nişanıymış gibi işi sahiplenmesi bizi en çok etkileyen şey oldu. Zamanında ve özenle yapılan teslimat, işin kalitesi bizi çok mutlu etti. Hadi Gözdem hanım şimdi sıra düğünümüze geldi hazırlıklara başlamalıyız :)

Deniz Kaçaroğlu - Murat Türker
(N002 Oymalı Kova Nişan Şekeri)
 
   
  Sevgili Gözdem Hanım,

Nişandan sonra düğün de bitti. Güzel büyülü bir geceydi. Düğünden sonra herkes mutluydu ellerinde beyaz şekerlerle dolu bizim incili istiridyelerimizle... En güzeli de tanıdıklarımızın evine gittiğimizde onları evlerinde görmemiz. Kimi yatak odasına kimi salona kimi banyoya koymuş , dekoratif olarak o kadar şık duruyor ki.... Ellerinize gönlünüze sağlık.... Onlara her baktığımda hem güzel düğünümüzü hem de sizin güler yüzünüzü hatırlıyor olacağım. Hani size demiştim ya nişandan sonra sıra düğünde diye. Biz de günler bitmez bebeğimizin şekeri için görüşmek üzere.....

Deniz - Murat Türker
(N163 Nikah Şekeri ve S-3568 Davetiye)
 
   
  Senelerdir sabırsızlıkla beklediğimiz bu özel günümüzde meleklerimiz de davetlilerimize o büyülü gecenin sihrini dağıttılar.
Gözdem hanım içtenliğinize ve emeklerinize sonsuz teşekkürler
Bebek şekerleri için de yine görüşeceğiz :)

Sevgiler
Duygu - Kaan Özkök
(N037 Süslü - Nikah Şekeri)
 
   
  Cocobonbon’a çok teşekkür ediyorum hazırladıkları muhteşem lolipoplu şekerler sayesinde hem küçük kızımın ablası hem de ziyaretçilerimiz çok eğlendi.

Sevgiler
Evrim Yazıcı (Su bebeğin annesi)
(KB021 Bebek Şekeri ve AKS004 Sunum Aksesuarı)
 
   
  Nikah hazırlıkları ile ilgili internet üzerinde araştırma yaparken bir tesadüf sonucu Cocobonbonun sitesini gördüm . Birbirinden güzel modeller arasından seçim yapmak bizim için çok zor oldu. İlk başta internet üzerinden sipariş vermek biraz tedirgin edici olsa da teslimat günü gelince şekerlerin katalogdakinden daha güzel olduğunu gördük. Ürünlerinin kalitesi ve teslimat konusunda gösterdikleri özen için Cocobonbona çok teşekkür ediyoruz.

Esra - Kerem Özkurt
(N041 Nikah Şekeri)
 
   
  Her çift için inanılmaz koşuşturma içinde geçen bir dönem olan evlilik töreni hazırlıkları, Nilgün ve Faruk (Biz :) ) içinde aynı şekilde aynı koşuşturma ve yorgunluk içinde sürüyordu. Gerçekte bu organizasyonların hemen hemen birçoğunun birbirinden farkı yok, sadece detaylarda farklılıklar yaratma şansına sahip çiftler. Aslında maddi yönden sıkıntısı olmayanlar için bu detayları ve renkleri yaratmak pek de zor olmasa gerek, yine de bizim gibi belirli bir bütçeye sahip kişiler içinde böyle bir şans olduğunu gösterdi Gözdem Hn. Sıcak yaklaşımı, samimi davranışları, rahatlatan iş takibi ve şık tasarımları ile bizim nikah törenimize gerçek anlamda renk ve prestij kattığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bizim için tek problem o koşuşturma esnasında kendimize ayıramadığımız Nikah Şekerlerimiz oldu, tecrübeli bir çift olarak tek tavsiyemiz, kapışıldığından size kalmayabilir aman hepsini götürmeyin:)

Nilgün - Faruk Yıldız
(N026 Nikah Şekeri)
 
   
  Sevgili cocobonbon ekibi konseptimize ve bütçemize uygun çabuk bir çözümle bizi kırmadığınız için teşekkür ederiz. Gözdem Hanım’ın nikah şekerlerine ek olarak, çiftlerin mutluluğuna odaklanmış yaklaşımını öneriyoruz. Hayatta eliniz boş çıkmazsınız :)

Bilge - Erkan
(N155 Nikah Şekeri)
 
   
  Herkesin hikayesi eminim bir başkadır ve kendine özgüdür. Güzel bir Pazartesi sabahı başvurulmuş ertesi Cuma günü gerçekleşmiş bir nikâhtan bahsediyorsanız, işte o da bizim hikâyemiz. Bu kadar kısa zamanda hayal edebileceğimizden de güzel nikâh şekerlerine Gözdem Hanım sayesinde sahip olduk. İçimizde yetişeceğine dair hiç bir şüphe bırakmadan, bize tüm gücüyle yardımcı oldu. Bu sırada malzeme ve seçenekler konusunda da en iyisine sahip olmamız için bağlantıyı hiç koparmadı. Özetle bu tatlı bayan, minik bütçemizi sarsmadan, 3 günde nikâhımızın en romantik ve herkesin en çok bahsettiği sevimli hatırasını bizim için hazırladı. Gözdem Hanım’a sevgilerimizi sunarız, kendisini ve emeklerini unutmayacağız.

Sevi - Erkan
(N156 Nikah Şekeri’nin faklı bir alternatifi)
 
   
  Yeğenim BEREN MİNA CESUR için şeker siparişi vermek istediğimde önce internette araştırma yaptım. İnternetten pek alışveriş yapmayan biri olarak Cocobonbon’u bulduğumda bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Gözdem Hanım gerçekten işini severek yapan biri. Sürekli beni arayarak verdiğim siparişin istediğim gibi olması için çok uğraştı. Çalışmasından çok memnun kaldım. Gözdem Hanım’a çok teşekkür ederim. Cocobonbon’u herkese tavsiye ediyorum.

Sevgiler...
Remziye Yalçın
(KB049 Bebek Şekeri ve AKS019 Sunum Aksesuarı)
 
   
  Cocobonbonun birbirinden güzel tasarımları içinden çok zorlanarak seçtiğimiz nikâh şekerlerimizi kısa zamanda büyük bir özenle hazırlayan Cocobonbon perilerine ve güven veren samimiyetiyle Gözdem Hanıma sonsuz teşekkürler...

Deniz - Emre Yıldırım
(N118 Nikah Şekeri)
 
   
  Daha internet sitenize girdiğim an farklı olduğunuzu hissetmiştim... Ve kesinlikle hiç yanılmamışım... Daha sonra Gözdem Hanım’a tanışıp konuşunca da kesinlikle Coco Bonbon’un doğru tercih olduğunu anladım. Bizim için özel hazırladığı nikâh şekerimiz çok ama çok beğenildi. Güler yüzü, iş disiplini, titiz çalışması ve farklı tasarımlarıyla Coco Bonbon diğer firmalardan kesinlikle ayrılıyor.
Evlilik hazırlığı yapan ve nikâh şekeri arayan tüm tanıdıklarıma hiç tereddüt etmeden Coco Bonbon’u önereceğim.
Gözdem hanım’a tekrar çok teşekkür ederiz.. Ellerinize sağlık...

Melda - Barış
(N156 Nikah Şekeri)
 
   
  Cocobonbon benim için kesinlikle doğru adres oldu koca başkentte aradığımı bulamadım ama internet sayesinde Gözdem Hanımın özeni ilgisi hatta maillerinden hissedilen sevgisiyle nikahım için en tatlı, en doğru, en albenili ve en bütçeme uygun şekerleri seçtim.Teşekkür ederim başta Gözdem Hanım olmak üzere tüm Cocobonbon ailesine!

Elif - Vedat
(N084 Nikah Şekeri)
 
   
  Tüm düğün hazırlıklarımız boyunca en çok zorlandığımız konu nikah şekeri seçimi oldu. Dolaşmadığımız şekerci, bakmadığımız site kalmamıştı. Bir gün tesadüfen COCOBONBON’a rastladım. Gözdem Hanım, sanki kendi düğünüymüş gibi titizlendi, hem kesemize hem zevkimize göre harika bir iş çıkardı.

Gözdem Hanım; içtenliğinize, güler yüzünüze ve emeklerinize çok teşekkür ederiz.

Burçak - Yener
(N158 Nikah Şekeri)
 
   
  Evlenirken bazısı çok şey ister bazısı bir an önce bitse de hayatımıza baksak diye düşünür. Siz hangi gruba dahil olursanız olun COCOBONBON ve zarif tasarımcısı Gözdem Hanım sizin için en iyisini yaratacaktır.
Barış ve mutluluk dolu bir hayat dileriz...

Seda - Emre
(N157 Nikah Şekeri)
 
   
  Oğlumuz Efenin ilk doğumgününün bizler kadar herkeste de bir hatırası olsun istedik ve bu sayede Cocobonbon ile tanıştık. Mumlu pasta şeklindeki çerçeveli doğumgünü şekerlerimize bizler kadar gelen misafirlerimiz de bayıldılar. En güzeli de Efeciğimizin her seferinde çerçevesini alıp kendi resmini "cici" diyerek sevmesi. İlerki özel günlerimizde tekrar görüşmek üzere, teşekkürler Cocobonbon ailesi...

Gökçen - Fatih Arslan
(KB067 Bebek Şekeri Modelinin Mavisi - Doğumgünü Kutlamasında Dağıtmak Üzere)
 
   
  "Bu işler kader kısmet işi der" büyükler...
Bizim hikâyemiz, 16 yıldır birbirini tanıyan iki sınıf arkadaşının, yıllaaaaarrrr sonra bir gün kader-kısmeti farketmesiyle başladı...
Bu yüzden merak edip öğrenen herkes, bizim hikâyemize masal gibi dedi...
Biz de düğün davetiyemize sadece "...Ve gökten 3 elma düştü" yazarak konuklarımızı düğünümüze davet ettik...
Tabii ki hikâyemizin tatlanacağı kısım olan nikâh şekerlerimiz de ancak bir elma olabilirdi...
Ne demişler masallarda,
"Ve gökten 3 elma düştü"; biri bu hikâyeyi yaşayanlara, biri bu hikâyeyi anlatana ve biri de bu hikâyeyi dinleyenlere...

Tuba - Ansen
(N113-02 Nikah Şekeri)
 
   
  Ben ve eşim için evlilik, sonsuz mutluluk yolunda atılan ilk adımdı. Düğün hazırlığımız sırasında birçok şeyle uğraşıp, pek çok şey yaşadık. Bu mutluluğa kavuşabilmek için mücadele ettik. Bu sırada Cocobonbon’un melekleri adeta yardımımıza koştu, evlendik ve şimdi çok mutluyuz. Bu uğura gerçekten inanıyoruz. Cocobonbon’a farklı bir ruh, sevgi var. Yüreğinize, emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dileriz.

Deniz - Onur Erken
(N037 Sade Nikah Şekeri)
 
   
  Biraz geç kalmış bir teşekkür bizimkisi aslında ama affınıza sığınarak yazıyoruz artık. O en tatlı, en keyifli günlerimizde keyfimize keyif kattığınız için çok teşekkür ederiz. "İnternetten verilen bir sipariş", "Acaba gerçekten o kadar güzel mi?" sorularıyla geçen iki gün... merakla açılan upuzun bir kutu ve kocaman bir gülümseyiş... Şekerlerden bir dolusunu kimseye vermeye kıyamayıp evin dekorunda kullandık desem sanırım beğenimizi açıkça ifade etmiş oluruz.

Nilhan - Hakan Erbay
(N118 Nikah Şekeri)
 
   
  Nişanımda sevdiklerime sıradışı bir hediye vermem gerekir derken Cocobonbon’un sitesine rastladım. Tam da istediğim gibiydi . Organizasyonu sanki arkadaşımla yapıyormuş gibi hem kısa zamanda, hem de problemsiz olarak tamamladık.O çok güzel kokulu, resimli sabunlar da benim gibi herkesin de çok hoşuna gitti. Şimdi de evlilik için nikah şekeri hazırlıkları yapıyoruz birlikte :) Cocobonbon ailesini ve Gözdem Hanım’ı bu değişik tasarımlarından dolayı sevgiyle kutluyoruz.

Sema & Arda
(N094 - Sabun Serisi Nikah Şekeri ve MA002 Masa Süsleme Aksesuarı)
 
   
  Sevgili Gözdem Abla,

11 Aralık 2011 tarihinde bir yaşımıza bastık. Bizim için çok önemli olan bu günde,  Cocobonbon tarafından hazırlanan  uğur böcek temalı hediyelerimiz, çikolatalarımız ve kapı süsümüz ile sevdiklerimizle beraber unutulmaz bir doğum günü geçirdik. Cocobonbon’a çok ama çok teşekkürler. Tüm özel günlerimizde sizinle birlikteyiz.

Zeynep & Mina TECİR
(B079 Bebek Şekeri, Uğur böcekli Bardaklık, Uğur böcekli Çoraplar, BKS-Özel Yapım - 02, CP020 Uğur Böcekli Çikolatalar)
 
   
  Merhaba Cocobonbon,

3. yaşgünümüzde yine sizlerle birlikteyiz. Bu doğum günümüz Hello Kity temalıydı. Gelecek seneki temamızı belirledik. Prenses olacağız.Bizim için şimdiden hazırlanır mısın   Cocobonbon?

Sevgilerimizle,
Zeynep ve Mina
(Anneleri Dr. Yaprak Baran Tecir)
Küçük bir not: Geçen yılki doğum günümüzde balık resimli sabunlarımız vardı.

(3. yaş günleri için: Hello Kitty Fincan, tütü takımı
2. yaş günleri için: Balık baskılı sabun - Büyük Boy)
 
   
  nikah şekeri | bebek şekeri | kına gecesi malzemeleri  

Cocobonbon markası ile bu sitenin tasarımı ve sitede sergilenen ürünler üzerindeki haklar 556 sayılı KHK,
Türk Ticaret Kanunu ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri kapsamında korunmaktadır.Yazılı izin alınmadan kullanılamaz, kopya edilemez ve benzeri çalışma yapılamaz. Taklit edilmesi halinde yasal işlem uygulanır.

Copyright © Cocobonbon - Gözdem Gök