Cocobonbon'a Hoşgeldiniz
İletişim
     
 
 

Mutfakta Kim Var?

Çocukluğumdan beri hep, her bir insanın ne kadar özel ve farklı olduğunu ve onlara nasıl kendilerini daha da özel hissettirebileceğimi düşünerek bir balık burcunun düşler âleminde yaşadım. Her şey yaratıcılıkla sunulmalıydı. Her şeyde sevgi olmalıydı. Annemin babamın ve tüm ailemin her saniye bana hissettirdiği o özel sevgiyi, herkese dağıtmalıydım. Hayattaki misyonum bu olmalıydı. Her şey özel olmalıydı. Örneğin bir armağanı hiçbir zaman olduğu gibi veremezdim. Onları süsler püsler, şekilden şekle sokar benden bir şeyler katardım. Sonra da işte şimdi “büyülü” oldu derdim.

Derken büyüdüm, daha ciddi meseleler çıktı karşıma. Daha büyük işlere giriştim. Sevdiklerim için bir şeyler hazırlamaya başladım. Nikah şekerleri, süsler, sürprizler… Büyük beğeni aldı ve iş büyüdü. İçine bir kaşık istek, bir bardak sevgi, bir kucak gönül, bir tutam aşk ve alabildiğine sizlerin desteğini koydum. Ve kendi ellerimle üretime başladım.

Şimdi size bir parça kendimi tanıtayım. İlk ve orta öğretimimi Ankara Üniversitesi Koleji’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nü bitirdim. Almış olduğum İngilizce, Almanca ve İspanyolca eğitimimle yeminli tercüman olarak çeşitli çeviri işleri yaptım. Bir yandan da firmalara, gruplar için ve bireysel olarak dil eğitimleri verdim. Şu an hâlâ sürdürmekte olduğum yöneticilik, çeviri ve özel ders işlerimin yanı sıra bambaşka bir sayfaya da imza atarak Cocobonbon melekleri ile bir yolculuğa çıktım, keyifle sizlere bu uğurlu cicileri üretiyorum.

Kişiler, çiftler ve minik bebişler için özel olarak tasarladığım Cocobonbonlarla, müşterilerim de kendilerini bir o kadar özel hissetmekteler. Tamamen kendimi yansıttığım, tüm yaratıcılığımı ortaya koyduğum ve siz müşterilerimin isteklerini de göz önünde bulundurduğum projelerimde hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor.

Ben ve meleklerim, siz özel müşterilerimin en özel günlerinde bambaşka bir büyü havası estirmek üzere iş başındayız. Burada görebileceğiniz pek çok model dışında farklı modeller için lütfen bize ulaşın. Modellerde değişiklikler yapılması mümkün, ya da yepyenilerinin istekleriniz doğrultusunda üretilmesi…

Haydi Cocobonbon melekleri! Çalışıp herkese, nikah şekeri, bebek şekeri ve daha pek çok ürünümüzle uğur ve mutluluk getirmek üzere buradayız!

Gözdem Gök

Cocobonbon markası ile bu sitenin tasarımı ve sitede sergilenen ürünler üzerindeki haklar 556 sayılı KHK,
Türk Ticaret Kanunu ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri kapsamında korunmaktadır.Yazılı izin alınmadan kullanılamaz, kopya edilemez ve benzeri çalışma yapılamaz. Taklit edilmesi halinde yasal işlem uygulanır.

Copyright © Cocobonbon - Gözdem Gök